Redakcja

RDZEŃ:

  • Adriana Borowska, adriana.borowska@glissando.pl (ab)
  • Małgorzata Cnota, malgorzata.cnota@glissando.pl (mc)
  • Małgorzata Maria Greszta, malgorzata.m.greszta@glissando.pl (mg)
  • Agata Klichowska, agata.klichowska@glissando.pl (agk)
  • Aleksandra Kowalczyk, aleksandra.kowalczyk@glissando.pl (ak)
  • Katarzyna Lach, katarzyna.lach@glissando.pl (kl)
  • Jerzy Sergiusz Malanowicz, jerzy.s.malanowicz@glissando.pl (jsm)
  • Ernesta Malina, e@glissando.pl (em)
  • Antoni Michnik, antoni.michnik@glissando.pl (am)
  • Ewelina Orczyk, ewelina.orczyk@glissando.pl (eo)
  • Magdalena Pasternak, magdalena.pasternak@glissando.pl (mp)
  • Jan Topolski, magazyn.glissando@gmail.com (jt)
  • Joanna Zabłocka, joanna.zablocka@glissando.pl (jz)
  • Wioleta Żochowska, wioleta.zochowska@glissando.pl (wz)

 

KOLEKTYW:

Berlin: Monika Żyła
Gdańsk: Małgorzata Kęsicka
Kraków:
Barbara Bogunia, Dominika Micał, Krzysztof Pietraszewski
Łódź
: Maja Dębska, Ryszard Gawroński, Anna Wójcikowska
Mikołów: Olga Drenda, Darren Durham
Poznań: Tomasz Misiak, Piotr Tkacz
Toruń: Dariusz Brzostek
Warszawa: Aleksandra Bogdanowicz, Kamila Kijowska, Krzysztof Marciniak, Marta Michalska, Monika Pasiecznik, Izabela Smelczyńska
Wrocław: Daniel Brożek, Benjamin Głuszek, Paweł Szroniak

 

NUMERY:

  • #30 (2016/2017): new music in eastern europe, Jan Topolski
  • #31 (2017): soundart, Daniel Brożek
  • #32 (2017): zapis, Adriana Borowska

Wydawcą „Glissanda” jest Fundacja 4.99 (statut: tutaj)

rok założenia: 2004

medium: papierowe

format: A4, czarno-białe, 140 stron

nakład: 1200 do 1500

ISSN: 1733-4098

www: www.glissando.pl

Wydawca: Fundacja 4.99, ul. Kłopotowskiego 7/3, 03-718 Warszawa

NIP: 521-348-36-05

KRS: 0000304761

REGON: 141412549-00025

Konto: Bank Millenium S.A., 75 1160 2202 0000 0002 3821 5546