Wczytuje Wydarzenia

Pawlacz Perski Showcase + Premiera Wydawnictwa Naphta & Braki

21 kwietnia 2017 / godz. 19:00

 • Wydarzenie minęło.

Naphta/Braki – Under the Face

Naphta – producent, muzyk i DJ z Wrocławia. Swój debiutancki album, „7th Expedition”, wydał w Transatlantyku, oprócz tego ma za pasem szereg winylowych epek w takich wytwórniach, jak: Studio Barnhus, OMENA, czy Father & Son Records And Tapes. W muzyce poszukuje przede wszystkim eskapizmu podbitego polirytmią, stąd nietrudno w jego muzyce wytropić wątki afrykańskie, azjatyckie czy spirytualno-jazzowe.

https://soundcloud.com/naphtaa
https://www.facebook.com/naphtaburger

Braki – eksploratorskie trio z Wrocławia złożone z Jana Stulina (syntezatory), Kasi Konachowicz (syntezatory) i Pawła Klimczaka (gitara, fx). Ich specjalnością są mistyczne jamy i intuicyjne podróżowanie po brzmieniowych fakturach i kreowanie niemal namacalnej dźwiękowej przestrzeni.

dot-dot

jego muzyka koncentruje się na emocjach ukrytych w brzmieniach. Dźwiękiem opisuje swoje obserwacje świata zewnętrznego. Jest autorem mini albumu „City Animals” wydanego w labelu Pawlacz Perski, Ep-ce wydanej na winylowej płycie, którą otacza dubowa młga brzmieniowa. Występował u boku takich artystów jak Monolake, Jan Jelinek, DaDub i wielu innych. Jego występy charakteryzuje głębia brzmienia i brak przewidywalności. Razem z Vj-ką Emiko współtworzą projekt Dotokime, który łączy ze sobą muzykę, obraz i taniec.

www.dotdotmusic.com
https://www.facebook.com/pg/dotdot.fm
https://www.facebook.com/dotokime

Rhythm Baboon

Producent i DJ mieszkający w Gdańsku. Związany z kolektywem Polish Juke promującym szybsze odmiany basowej i bardzo klubowej elektroniki wywodzącej się z Chicago, określanej jako footwork/juke. Pod koniec października zeszłego roku, zadebiutował w U Know Me Records, wydając winylową EP-kę „The Lizard King”, która zebrała świetne recenzje i znalazła się w zestawieniu najważniejszych polskich płyt 2016 >> http://beehy.pe/best-of-2016/poland-3/ Jego mikstejpy gościły na falach NTS Radio i Radar Radio London. Wystapił na kilku liczących się w Polsce festiwalach jak np. Tauron Nowa Muzyka, Up To Date, Red Bull Music Academy Weekender, Tallin Music Week w Estonii. Na czerwiec planowana jest premiera jego najnowszego albumu pt. Baboonism (Pawlacz Perski), na którym przedstawi swoją abstrakcyjną wizję footworku.

https://soundcloud.com/rhythmbaboon
https://www.facebook.com/RhythmBaboon/

Szczegóły

Data:
21 kwietnia 2017
Godzina:
19:00—22:00
Strona:
https://www.facebook.com/events/1668281963473450/

Miejsce

Kolonia Artystów
Miszewskiego 18, Gdańsk, 80-239 Polska
+ Google Map
Strona:
https://www.facebook.com/KoloniaArtystow

Nadchodzące wydarzenia

 1. 17 lis 16:00
  Audio Art Festival
  Akademia Muzyczna w Krakowie
  Kraków, Polska
 2. 21 lis 19:00
  Scena muzyki nowej: Tajemnice dźwięku i czasu
  Nowy Teatr
  Warszawa, Polska
 3. 23 lis 18:00
  CONTEXT: POPULAR!
  Akademia Muzyczna w Krakowie
  Kraków, Polska
 4. 23 lis 20:00
  Lotto | Awangarda na ucho
  Narodowy Instytut Audiowizualny
  Warszawa, Polska
 5. 28 lis 15:00
  13th MÓZG Festival Warszawa
  MÓZG Warszawa
  Warszawa, Polska
 6. 1 gru 20:00
  Yegor Zabelov solo (avant-garde jazz/neoclassical) [BLR] | loTH
  Black Moon
  Polska
 7. 17 gru 00:00
  Festiwal Radio Azja
Wszystkie wydarzenia